Oferta

Klub modelarski „Sterownia” jest organizatorem regularnych spotkań, które mają charakter warsztatów o tematyce modelarsko – motoryzacyjnej. Zajęcia prowadzone są w wybranych miejscach na terenie Łodzi i okolic. Podczas spotkań prowadzimy naukę jazdy modelami RC, organizujemy zawody i wyścigi, prezentujemy budowę i zasady działania prawdziwych samochodów w oparciu o modele zdalnie sterowane, majsterkujemy i uczymy posługiwania się narzędziami, przybliżamy zagadnienia z zakresu fizyki ruchu pojazdów i szeroko pojętej mechaniki, przeprowadzamy ćwiczenia na koordynację ruchową, koncentrację i refleks, a przede wszystkim świetnie się bawimy i umożliwiamy spędzenie wolnego czasu w sposób ambitny i oryginalny. Nasze zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży oraz uznaniem ze strony rodziców. 

Dysponujemy modelami zarówno terenowymi jak i torowymi, a także posiadamy profesjonalny pomiar czasu, dzięki któremu możemy uatrakcyjnić zabawę modelami i wyeksponować ich sportowy charakter.

Miejsca i terminy spotkań w sezonie 2023/2024

  • Łódź, SP 141, Zakładowa 35, poniedziałki godz. 15.30-17.00 oraz 17.15-18.45
  • Stryków, OKiR, pl. Łukasińskiego 4, wtorki godz. 15.30-17.00
  • Wolbórz, WCK, Modrzewskiego 15, środy godz. 16.30-18.00
  • Łódź, CZP nr 3, Olimpijska 9, czwartki godz. 18.00-19.30
  • Łódź WDK Ariadna, Niciarniana 1/3, piątki godz. 16.30-18.00 oraz 18.00-19.30

Do udziału w zajęciach nie jest wymagane posiadanie własnego modelu

 

Sterownia oferuje swoje usługi również w zakresie organizacji pokazów, zawodów oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy więc do współpracy firmy eventowe i reklamowe, a także osoby prywatne. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz 100% satysfakcji.

Osoby zainteresowane wynajmem modeli prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą e-mail. Numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej dostępne są w zakładce „kontakt”.

Zaufało nam już wiele osób, firm i organizacji, a my dostarczając im rozrywkę z najwyższej półki nie zawiedliśmy ich oczekiwań. Do tej pory współpracowaliśmy m. in. z takimi firmami i organizacjami jak Hutchinson, ABB, Fujitsu, Dell, Jaszpol, Selgros, Miasto Łódź.

 

Bądź na bieżąco! Polub nasz profil na Facebook’u.

https://www.facebook.com/Sterownia