Aktualności

Nowe lokalizacje zajęć w Łodzi

// Listopad 18th, 2017 // Bez komentarzy » // Aktualności

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi instytucjami kultury w Łodzi. Spróbujemy uruchomić zajęcia na Teofilowie (Centrum Twórczości Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury) oraz na Widzewie (Dom Kultury 502). Proszę uważnie śledzić nasze wpisy na fanpage’u Sterowni na Facebook’u.

Wznawiamy zajęcia

// Wrzesień 12th, 2017 // Bez komentarzy » // Aktualności

Po wakacyjnej przerwie czas na powrót do regularnych warsztatów. W środę 13. września o godzinie 18.00 w SP3 w Głownie (Karasicka 35) odbędzie się spotkanie organizacyjne dla naszych klubowiczów. Z kolei we wtorek 19. września (g. 18.00) zapraszamy na pierwsze spotkanie do Zgierza (Centrum Kultury Dziecka, Rembowskiego 17). Informacje dotyczące pozostałych lokalizacji będziemy podawali na bieżąco.

Zawody klubowe „Sterownia Cup”

// Kwiecień 30th, 2017 // Bez komentarzy » // Aktualności

Pościgajmy się! W dniu 6. maja o godzinie 10.00 planujemy zorganizować zawody modelarskie dla naszych klubowiczów. Zawody odbędą się w Brzezinach przy ulicy Łódzkiej 43 (DK 72, budynek na zdjęciu). Będziemy się ścigać modelami klubowymi typu on-road w warunkach ograniczonej przyczepności. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia (obowiązkowo) na kontakt@sterownialodz.pl lub wysłanie sms na nr 693-871-266. Wpisowe na zawody wynosi 30 zł. Na miejscu udostępnimy serwis kawowo-herbaciany. Prowiant we własnym zakresie. Minimalna liczba zawodników wynosi 12 osób. Serdecznie zapraszamy i liczymy na spore zainteresowanie.

20170430_193153

WOŚP 2017

// Styczeń 21st, 2017 // Bez komentarzy » // Aktualności

Jak co roku Sterownia Łódź wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W dniu 15 stycznia w godzinach 12-15 pojawiliśmy się z naszymi modelami na rynku głównym Manufaktury w Łodzi. Mimo mrozu i padającego śniegu razem z naszymi pojazdami uzbieraliśmy całkiem pokaźną sumę pieniędzy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa pojawimy się tam znów za rok!

Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

// Grudzień 24th, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

Wszystkim naszym klubowiczom oraz ich rodzinom, naszym fanom oraz przyjaciołom chcielibyśmy życzyć wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, beztroskich chwil spędzonych przy wigilijnym stole oraz wielu udanych prezentów (niekoniecznie zdalnie sterowanych ).

choinka

Czas na Koluszki!

// Październik 11th, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

W dniu 17. października o godzinie 18.30 w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się spotkanie organizacyjne naszego klubu modelarskiego w Koluszkach. Tym samym zakończymy proces wznawiania działalności klubów z poprzedniego roku. Grafik naszych zajęć w różnych miejscowościach dostępny jest w zakładce „OFERTA”.

Trwa wznawianie zajęć klubowych

// Wrzesień 19th, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

Wrzesień i początek października to dla nas okres wytężonej pracy. Tydzień po tygodniu wznawiamy zajęcia w poszczególnych miejscowościach. Na chwilę obecną uruchomione zostały zajęcia w Jeżowie, a w tym tygodniu spotkania organizacyjne odbędą się w Zgierzu (wtorek, 17.30, CKD) i Głownie (środa, 17.00, SP3). Do końca miesiąca planujemy jeszcze wystartować z zajęciami w Niesułkowie, a na początku października pojawimy się w Łodzi na Retkini.

Z powodu remontu Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach zajęcia tamtejszego klubu wystartują z opóźnieniem. Będziemy na biężąco informować o sytuacji.

Sterownia Cup – 2. edycja

// Czerwiec 22nd, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

Uwaga zawody! W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 w RC ARENA rozpoczną się zawody „Sterownia Cup”. Będzie to druga edycja naszych zawodów klubowych i zarazem wydarzenie zamykające nasz sezon modelarski 2015/2016. Zapisy na zawody przyjmujemy do piątku do godzin 20.00. Zgłoszenia są obowiązkowe!

Adres: Śnieżna 10 – wejście po lewej stronie od bramy głównej, pod rampą na 1. piętro

Wpisowe: 25 zł

Przewidywane zakończenie: godzina 13-14

Na miejscu istnieje możliwość zrobienia kawy/herbaty, prowiant we własnym zakresie.

Zawody o puchar Prezydenta Zgierza

// Czerwiec 1st, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

UWAGA ZAWODY! W dniu 4. czerwca o godzinie 9 odbędą się zawody modelarskie o puchar Prezydenta Zgierza. Zainteresowanych zapraszam na małą salę MOSiR przy ulicy Wschodniej 2. Do piątku do godziny 20 przyjmujemy zgłoszenia. W zawodach może wystartować każdy kto uiści na miejscu opłatę startową w wysokości 20 zł. Będziemy jeździć naszymi modelami typu ON-ROAD na oponach gumowych. Gorąco zapraszamy!
Zgłoszenia: 693-871-266 (SMS) lub kontakt@sterownialodz.pl

Zawody Sterownia Cup

// Kwiecień 4th, 2016 // Bez komentarzy » // Aktualności

Sterownia Cup nadciąga!
Dnia 9. kwietnia o godzinie 10.00 w RC ARENA (Łódź, ul. Śnieżna 10), odbędą się pierwsze, pilotażowe zawody dla naszych obecnych i byłych klubowiczów. Będziemy się ścigać modelami klubowymi w warunkach ograniczonej przyczepności czyli na wykładzinie dywanowej z oponami plastikowymi. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt: kontakt@sterownialodz.pl lub 693 871 266. Zgłoszenia (podanie imienia i nazwiska) przyjmujemy do 8. kwietnia do godziny 20.00. Osoby niezgłoszone nie będą mogły wziąć udziału w zawodach. Na miejscu dostępna będzie gorąca herbata i kawa, prowiant we własnym zakresie. Wpisowe 25 zł płatne na miejscu. Czas trwania zawodów uzależniony jest od liczby zgłoszonych zawodników.

Uprzejmie prosimy o udostępnienie tej informacji. Zawodnicy na start!